Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,10 zł , zmiana od tamtej pory: 18,63%

Re: z raportu Megapixel

Zgłoś do moderatora
Podsumowując, strzelam że to virtua cop ponieważ:
SEGA -aluzja prezesa na filmiku że to nie ostatnio słowo Segi :), dalsze pracę nad pistoletem w sytuacji gdy HOTD wydane, na samą drugą cześć to słaby biznes byłby, plus w którymś wywiadzie też prezes mówił że celowniczki to coś co się sprawdza, a póki co tylko hotd i hotd2 było ogłoszone :))
no i oficjalnie w raporcie napisali, że pracują nad innym znanym ip
No nic... pożyjemy zobaczymy...

Pozdrawiam i do następnego ciekawego newsu!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOREVEREN 1,17% 6,05 2022-11-29 16:31:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.