Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,19 zł , zmiana od tamtej pory: -53,98%

Re: Z poezji trolla wzrostowego

Zgłoś do moderatora
Tez mnie to bawi mimo ze mam akcje. Dodałbym kupiłem za 3/4 i nadal trzymam, Haha golodupcy maja straty a ja uśrednilem do 8,25 i jestem na plusie bo na giełdzie trzeba się znać, Tomasiewicz musi robić dokładne badania stad nie ma pośpiechu, kupno akcji przez Ipopeme Kucowicza to plus bo kupili za >12 pln, pojedyncze zlecenia windują kurs (Dociekliwy) i emisja akcji to powiększenie kapitału zakładowego

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 0,24% 4,23 2022-01-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.