Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  113,95 zł , zmiana od tamtej pory: -20,82%

Re: ---z pince-nez...

Zgłoś do moderatora
Hej Saint,kurczę chciałbym Ci pomóc no ale co zrobię jak mi się Arteon podoba ,bez tego pewnie jak krew w piach a tak ,hmm no cóż chyba jeszcze ze 2 miechy spokoju ,mam nadzieję ,że nie siedzisz na jajku bo jak się na moim vw odbija to pociągną do czerwca:)
pozdrawiam
M

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -2,23% 90,22 2018-07-19 11:42:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl