Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,99 zł , zmiana od tamtej pory: -38,38%

Re: Z nędzy i zera do milionera, czyli jak się kosi kasę

Zgłoś do moderatora
petrodolar ,z nędzy czy z biedy tak jak piszesz nikt nie zostanie milionerem .Nie mam dużo kasy , nie mam też dużego portfela inwestycyjnego ledwie kilka spółek zysk roczny w granicach 6-7% . Milionerem nie będe a to co mam to mi wystarcza , akcje będe chciał sprzedać na rok przed przejściem na emeryture ( do której muszę pracować dokładnie 5400 dni licząc z urlopami )

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS -10,29% 0,61 2021-01-22 16:23:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.