Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  76,30 zł , zmiana od tamtej pory: -1,31%

Re: Z kryptowalut na biotechy czy farmację?

Zgłoś do moderatora
Na "inwestorow" kryptiwalutowych bym nie liczyl bo oni ostatnio sa sporo do tylu. Poza tym to jest typ inwestora ktory nie patrzy na fundamenty tylko spekuluje wiec SLV jest dla nich malo atrakcyjna. Licze jednak ze przyjdzie troche kapitalu z gamedev ktory sie powoli ochladza. Jednak inwestorzy gamedev juz zakotwiczyli sie w nowych technologiach wiec moze przyjda do nas. Poza tym jest szansa ze przyjdzie na SLV kapital z balonow covidowych. Pozyjemy, zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELVITA 2,45% 75,30 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.