Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: z czego wynikają aż takie spadki? zaraz nominał a strykiel wbijał si

Zgłoś do moderatora
To klasyczne wytrzepywanie z akcji! Przypominam, że Free Float GTR wynosi tylko 3 871 083 akcji co stanowi 22,44% wszystkich walorów. Nikt zdrowomyślący na takim poziomie nie sprzedaje, chyba, że spółka jest w katastrofalnej sytuacji finansowej (zadłużanona po uszy, nie płaci zobowiązań itp) tu jest wręcz odwrotnie. Skupowanie akcji przez obecnych dużych akcjonariuszy nie ma sensu bo to i tak nic nie zmieni w strukturze akcjonariatu (Auto hit ma i tak ponad 50 proc. głosów). Jak to się mówi tort jest już podzielony. Spółka potrzebuje dobrych informacji tzn. np. wysokość odszkodowania, wzrost zysków czy zapowiedź wypłaty dywidendy. To sprawi, że przy takim FF nastąpi eksplozja kursu. Narazie trzeba cierpliwie czekać, a kto ma trochę kasy może spokojnie skubać aż, ten co uwala kurs wysypie się z papiera który przeznaczył na tą gierkę. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GLOBALTR 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.