Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Z CZASEM TO CHYBA SPADNIE W OKOLICE 15 ZŁ

Zgłoś do moderatora
Śmieszą mnie wypowidzi typu "spadnie itp" tj spółka o najwiekszej kapitalizacji na gpw, i zagranica czeka tyko na większą ilość papiera na S i wszystko skupuje i to widać. Prosze patrzeć na wig20 który to ostatnimi czasy moż nazwać wig6 ponieważ te 6 kupuje właśnie zagranica a do 6 dołączyła PGE. Oceniam, że obecnie sprzedają Ci którzy musza sprzedać i proszę to rozumieć jako okazja. Oceniam spółkę tak do końca roku łapiemy 38 do 46 kolejny czas to przekraczanie 60 itp.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE-PDA 3,09% 10,00 2022-06-03 09:25:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.