Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Z CZASEM TO CHYBA SPADNIE W OKOLICE 15 ZŁ

Zgłoś do moderatora
C/wk jest ok 1,5.
C/wk = 1 jest przy cenie ok. 18 zł, więc jest mało prawdopodobne, ze spadnie poniżej. Spółka ma bardzo dobre wyniki finansowe i stabilne przychody (ma 42% rynku w Polsce, nie ma żadnego zadłużenia, własne bazy surowcowe). Ponadto pewna jest dywidenda dopóki Skarb Państwa ma większość akcji. Nie ma żadnego powodu, żeby kurs akcji spadał, a wręcz przeciwnie. Osiągając tylko wskaźnik c/wk który ma obecnie KGHM na poziomie 2,15 to cena akcji powinna wynieść ok. 34 zł. Myślę, że jeszcze w tym roku cena ta jest możliwa, a w szczycie hossy nawet 60. Pan sceptyczny ie kupił akcji a teraz zaklina rzeczywistość.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE-PDA 3,09% 10,00 2022-06-03 09:25:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.