Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,24 zł , zmiana od tamtej pory: 16,96%

Re: Yellow Boson SA należy do holdingu Blue Boson United Kingdom !!!

Zgłoś do moderatora
Pan JAROSZ i GÓRSKI NA POKŁADZIE :

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Instytut-Szkolen-i-Analiz-Gospodarczych-Zawiadomienie-akcjonariusza-o-zmianie-udzialu-w-glosach-8116307.html
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Instytut-Szkolen-i-Analiz-Gospodarczych-Zawiadomienie-akcjonariusza-o-zmianie-udzialu-w-glosach-8116315.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ISIAG 1,55% 2,62 2021-10-22 11:19:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.