Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  229,00 zł , zmiana od tamtej pory: -1,75%

Re: wzrost >7% -czyżby inwestycje w sieci el-e (czytaj w trafo i kratown

Zgłoś do moderatora
To po prostu mega tania spółka i nawet po 300 będzie jak w outlecie. Budowlanka i przemysł pomału rusza, a dojdzie jeszcze KPO więc sentyment się zmienia na pozytywny i tyle, ale na razie to na razie odbicie zdechłego kota. Jak urośnie o 20-30% to będzie można powiedzieć, że mamy zmianę trendu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STALPROD 0,00% 225,00 2024-02-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.