Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,05 zł , zmiana od tamtej pory: -26,69%

Re: Wywindowana cena akcji z powodu dywidendy

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-06-30 o godz. 16:35 szymon5596 napisał(a):
> Ładnie ktoś wszedł teraz

10 000 akcji. Skupił jak leciało. Jutro pewnie stabilizacja - bezruch, bo i po co komu kupić lub sprzedać, w czwartek odcięcie dywidendy i - jeśli nie będzie żadnego pozytywnego komunikatu - boczniak do września. Byle nie zleciało za bardzo, bo ciężko będzie o powrót na przykłądowe 18-18.50

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAXCOM 0,00% 12,50 2021-10-15 16:34:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.