Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,40 zł , zmiana od tamtej pory: -32,88%

Re: Wywindowana cena akcji z powodu dywidendy

Zgłoś do moderatora
Można tak przypuszczać, ale powodem może być również po prostu zaniżona wycena spółki, szczególnie w koronkowym dołku. Sam śledzę spółkę z wielkim zainteresowaniem i obstawiam obsuwę do max 16 a potem boczniak do wyników za 2 kwartał. A jakie wyniki będą nie wiadomo. Wodospadu się nie spodziewam, bo nie ma żadnych podstaw do tego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAXCOM 0,82% 12,35 2021-10-28 09:02:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.