Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: -24,80%

Re: Wywiad z Pawłem Woźniakiem - Prezesem Zarządu Spółki Doradcy24 S.A.

Zgłoś do moderatora
W tej spółce nic się nie dzieje. Od 3 lat kurs się tu huśta pomiędzy 0,01 - 0,02 zł . A wizjonerzy na czele z prezesem tu widzą 0,10 zł. Sam dałem się wpuścić 4 lata temu w ten szajs i do tej pory to wisi zamrożone. Gdzie w międzyczasie inne spółki dały sporo zarobić przez ten okres. Tu już chyba nie ma szans na zarobek a raczej jedynie na wyjście na zero.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE -2,34% 0,75 2022-12-08 09:43:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.