Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,55 zł , zmiana od tamtej pory: -7,45%

Re: Wywaliłem tego śmiecia po całości

Zgłoś do moderatora
Emocje po spadkowej sesji dają się we znaki. 1l Ballantines wraz z wysyłką to równowartość max. 4 akcji SNT i zapewniam Cię że mnie na niego stać. Powtarzam po raz kolejny: 20-25 zł to wg mnie obecnie realna wycena wartości spółki i tak też zaczyna dyskontować ją rynek, natomiast nie zamierzam zakładać się o coś czego nie jestem w stanie w 100% przewidzieć, stąd moja propozycja 25.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK -1,97% 27,35 2021-11-26 17:00:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.