Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,75 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Wywalić z Zarządu Dąbrowskiego Nawłoka i Pietkiewicz i do prokuratur

Zgłoś do moderatora
Wpłynęło zażalenie, więc układ uprawomocni się dopiero w przyszłym roku, bo tak "szybko" działają sądy drugiej instancji.
Nie ma to wpływu na działalność spółki z tym zastrzeżeniem, że wciąż będzie pod ochroną przed wierzycielami.
Pierwsza płatna rata przesunie się dzięki temu na 2023 r. i układ będzie wykonywany do 2030 r. ;-))
PS. Wbrew pozorom to dobrze, bo oprócz zyskania na czasie niczego w zatwierdzonym układzie to już i tak nie zmieni.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETBACK -17,04% 3,75 2018-04-16 09:04:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.