Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: wywalić polimekx z budowy i skasować kary umowne to skandał 10mcy

Zgłoś do moderatora
Link do kamer z placu budowy stadionu

http://stadion-zabrze.pl/kamera_online

dla tych co juz uznali upadek polimexu i mysla ze nic sie nie dzieje. Odkąd weszła nowa ekipa do zarządu prace ruszyły w tempie ktorego nie mogl osiagnac jaskóła z 14 tys pracownikami. Wydłuzenie zimy spowodowało opoźnienie o min 2 miesiące, dlatego nie winiłbym o wszystko polimex.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLIMEXMS -3,54% 4,90 2017-10-19 17:04:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl