Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,44 zł , zmiana od tamtej pory: -45,91%

Re: wywalać póki czas ten syfek ! RATOWAC SIĘ

Zgłoś do moderatora
Ale Pani jest naiwna, zamiast brać po te 40 gr, bo fajna cena przed wybiciem kursu naprzód to Pani jeszcze nagania na 20 gr...
Niezły portfel inwestycyjny musisz mieć, ze siedzisz na bankierze i naganiasz na ( jeszcze ) groszowa spółkę :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTM 4,39% 0,24 2021-11-26 14:49:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.