Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: -20,00%

Re: Wysypali i po ptokach!

Zgłoś do moderatora
Ja na razie odpuszczam ENI. Tak jak mówisz, każde większe kupno to windowanie kursu, a czy ktoś to odbierze wyżej, to na razie nie wiadomo. Jak pokażą dobre wyniki, albo jakiś super kontrakt to może wskoczę na chwilę, choćby było po 2 zł. Ale muszą być obroty po kilkaset tysięcy, bo 5, czy 10 tyś akcji mnie nie interesuje.  

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS 7,87% 0,96 2019-11-19 15:31:46
2019-09-17
Wyniki finansowe
2019-08-28
Aneks do umowy kredytu
2019-07-23
Aneks do umowy kredytu
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.