Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  61,20 zł , zmiana od tamtej pory: -42,81%

Re: wyrok 8 zł za akcję już uroslo

Zgłoś do moderatora
Niekoniecznie takto było. Gdybym siedział na spółce od dłuższego czasu i gdybym ją dobrze znał, to wiedziałbym, że od dłuższego czasu toczy się proces w tej sprawie, to ruszyłbym tyłek i siedziałbym na sali sądowej z laptopem. Nie byłoby w tym nic zakazanego...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERBUD 1,74% 35,00 2022-05-27 15:58:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.