Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: wyplynie w koncu to gowno do gory

Zgłoś do moderatora
właściciele Invemti pokazali, że im zależy na inwestorach- po nagłym spadku odrazu komantarz...firma zajmuje się energią..czyli tym, na co miały iść NASZE peniądze z emisji w Starku!!!! Nic nie robią w tej firmie...tyle już minęło od emisji a tu nic się nie dzieje....!!! do tej pory postawiliby już z 13 wiatraków i trzepaliby kasę. To jest najgorsza inwestycja w historii NC...tyle czasu bez obrotu!! skandal!! nawet nie można tego wywalić. GPW- HAŃBA

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.