Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,20 zł , zmiana od tamtej pory: -18,42%

Re: Wyniki - Zysk na czysto za sam IIIQ wyniósł dokładnie 1,50 zł/akcję

Zgłoś do moderatora
@Realista. Właśnie skłaniam się ku temu, żeby założyć szorty na CD Projekt. Bardzo rzadko to robię, bo ryzyko dużo większe, ale teraz bardzo kusi. Moim zdaniem jak premiera Cyberpunka będzie rewelacyjna, to spadnie do jakichś 170 zł/akcję, jak średnia to będzie koło 100 zł/akcję, a jak z jakiegoś powodu okaże się klapą (czego im nie życzę), to przywitają się z okolicami 50 zł/akcję. Możliwe, że wtedy byłaby nominalna mijanka z Fasingiem, jak tutaj dobrze pójdzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASING -3,13% 12,40 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.