Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,25 zł , zmiana od tamtej pory: -8,44%

Re: Wyniki zweryfikują wszystko

Zgłoś do moderatora
Myślę, że wyniki, bądź ich szacunki o ile je podadzą będą tym terminem. 6 lat jazdy bokiem to bardzo dużo a i w końcu akcjonariusze zdecydują o zdjęciu blokady kursu. Swoją drogą jeśli nie pokażą szacunków to dodatkowy sygnał do kupna będzie konkretny. Nie wiem czy szacunki podawali zawsze czy też nie. Ale to musi pęknąć i to szybko.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX 0,98% 10,30 2021-07-30 16:33:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.