Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,28 zł , zmiana od tamtej pory: 3,66%

Re: Wyniki ? zarzą(t) - co to jest ?? (nie mylić z zarządem)

Zgłoś do moderatora
tylko kruk ratuje. Inaczej odzież BEZsens dawno przewróciłaby się.
ZERO pomysłu zarzatu - to niech chłopcy z Rady coś w końcu zrobią.

Wyniki za wrzesień - podobnie - marża na ciuchach w dół, - kopia poprzednich m-cy.

Aż się też dziwię że Kruk ratuje - tam też kolekcje prawie pajęczyną zarastają (zasypują tanim srebrem i złotem). Zegarki z wyższej półki - prawie cały czas te same (albo ich nie ma) = minimalne nowości. Strona internetowa = demon szybkości ;))))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VRG 1,19% 3,40 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.