Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,39 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Wyniki ? zarzą(t) - co to jest ?? (nie mylić z zarządem)

Zgłoś do moderatora
Po prostu ZUCHY !!! Zarzą(t) = super STARS !!
Senni Chłopcy z fundów w RN też ZUCHY = poczekamy może kolejne 2 lata na zmiany w Rn = a fakt zarząt musi 2 lata okrzepnąć ... ;))))))) (albo i dłużej).

Zysk VRG jednostka = ciuchy za 1 półrocze = 916k !!! Brafffooo
Wszystko ciągnie jubilerka + pozostałe mniejsze spółki.

CFO = śpi ???? gdzie są zabezpieczenia kursowe ????

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VRG -0,29% 3,39 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.