Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,94 zł , zmiana od tamtej pory: -13,71%

Re: Wyniki ? zarzą(t) - co to jest ?? (nie mylić z zarządem)

Zgłoś do moderatora
Faktycznie zaczekaj na wyniki, bo błądzisz. Wyniki za półrocze będą dobre, prawdopodobnie najepsze w historii ( co wynika z miesięcznych raportów). Zarząd jest bardzo świerzutki, jeszcze dobrze nie zdążli zasiąść w fotelach, to z czego ich rozliczać. Jak się skończy 2022 rok to będzie można coś powiedzieć o nowym Zarządzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VRG 1,19% 3,40 2022-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.