Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,94 zł , zmiana od tamtej pory: 31,29%

Re: Wyniki za pierwszy kwartał.

Zgłoś do moderatora
Analitycy z DM mBanku liczą na dobre wyniki "Pozytywnych zaskoczeń oczekiwalibyśmy w Ergisie, Famurze i TIM-ie, negatywnych w Alumetalu, Cognorze, Impexmetalu i Pfleiderer Group. W spółkach wydobywczych oczekujemy dobrego kwartału w KGHM i słabego w JSW. Obie spółki pokażą wzrost kosztów wydobycia – czytamy w raporcie."
https://www.stockwatch.pl/wiadomosci/14-czarnych-koni-sezonu-wynikow-za-i-kwartal-wg-dm-mbanku,akcje,239625 
Zobaczymy, czy to rynek się myli tak nisko wyceniając walor, czy fachowcy.
Albo na GPW jest tak mało kasy w obrocie, że każda cena do spieniężenia papierów jest dobra.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERGIS 0,26% 3,86 2019-12-12 16:25:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.