Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,75 zł , zmiana od tamtej pory: -30,29%

Re: Wyniki za II kwartał...

Zgłoś do moderatora
Przy tej ilości akcji skup i umorzenie kosztem spółki to, moim zdaniem, nie ta droga. Bardziej korzystna byłaby sprzedaż przez głównych udziałowców na przykład 30 % akcji na rzecz funduszy ( prezes swego czasu pisał o zainteresowaniu tych podmiotów akcjami spółki ...), a przede wszystkim generowanie zysku i utrzymanie polityki dywidendowej.
Ciekawy jestem następnych pomysłów.
Na razie kurs jaki jest, każdy widzi, ale tak jest również w innych spółkach stalowych, na których przejechali się prawie wszyscy...No i cena poniżej 2 zł musi wytrzymać rok, aby władze spółki mogły powiedzieć, że na tamten okres czasu cena 2 zł za akcję była godziwa, a prezes z małżonką postąpił wyjątkowo altruistycznie wobec akcjonariuszy drobnych proponując skup wszystkich akcji po tej cenie...
Czekam na wyniki, aby dobre i bardzo dobre, bo tylko takie przyciągną kapitał, bo on nie obraża się i idzie tam, gdzie jest szansa zarobku.
I dokupuję...:)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DROZAPOL -4,69% 1,22 2020-02-28 11:17:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.