Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,75 zł , zmiana od tamtej pory: -33,14%

Re: Wyniki za II kwartał...

Zgłoś do moderatora
pomysł na skup jest prosty. Spółka ogłasza skup akcji po na tyle wysokiej cenie, że prezes też odpowiada swoimi akcjami tym samym nie zwiększa swoich udziałów.
Np. po 6 PLN robi się skup 500k akcji i te akcje UMARZA. Wysoka cena wymusza sprzedaż akcji przez prezesa. jak damy 2.5PLN to my oddamy, prezes nie i zdobędzie większość. Druga rzecz to wzorem konsorcjum i Bowimu większe dzielenie się zyskami. Ok w tym rok niby procentowo dywidenda jest spora(za 2017), ale kwotowo to śmiech. Skoro spółka nie rozwija się operacyjnie na innych regionach(inwestycje) to przy tym bilansie polityka dywidendowa rzędu 60% zysku na dywidendę będzie OK.

A może kolejny ukłon w stronę drobnych akcjonariuszy i oddanie im jednego miejsca. Żal patrzeć jakim majątkiem spółka stoi.

Mali inwestorzy, którzy włożyli lata temu w biznes grube miliony nie dostali w zamian nic. Nie chodzi o kurs akcji a podział kapitału spółki, zysków itd., zwrotu środków.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DROZAPOL 4,00% 1,17 2020-05-22 15:48:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.