Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,72 zł , zmiana od tamtej pory: -29,07%

Re: Wyniki za II kwartał...

Zgłoś do moderatora
cognor to trochę inna branża, handel i huty w czarnogórze czy tam serbii.

Tutaj ważne aby prezes uczciwie chciał się podzielić z nami zyskami i przepływami finansowymi ze sprzedaży majątku, głównie chodzi o nieruchomości. tam jest więcej wartości niż kapitalizacja całej spółki.

W sumie i tak ci co kupili akcje lata temu to zostanie spuszczeni w otchłań. kapitał poszedł i już nigdy nie wróci.

Teraz czas na tych co inwestują w wartość czyli kupują złotówkę majątku realnego za 30 gr.

Mam pewien pomysł aby podzielić się z nami uczciwie majątkiem spółki. to temat na początek 2019 jak już poznamy wyniki spółki po 3 kwartałach.

Jedzie ktoś na nwza? ja się zarejestrowałem, ale trudno będzie o wyjazd, mogę kogoś upoważnić. a może grupa co była na nwza zaproponuje swojego członka do RN?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DROZAPOL -4,69% 1,22 2020-02-28 11:17:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.