Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,15 zł , zmiana od tamtej pory: -19,48%

Re: wyniki za 2018 będą opóźnione

Zgłoś do moderatora
Ani jedno ani drugie...:) Mysle ze raport bedzie pozytywnym zaskoczeniem a przesuniecie go w czasie to jedynie wydluzenie czasu w ktorym mozna wytrzepac jeszcze resztki akcji ze zniecierpliwionych, nieswiadomych raczek. Pamietajmy ze przy dzialalnosci podstawowej bez generalnego wykonastwa Spolka warta jest minimum 8-12 pln...:) Ci co maja czas zarobia tu sporo...:) Pozdrawiam posiadaczy akcji ENI. Jezeli ktos straszy tu ze raport roczny bedzie na minus ze wzgledu na Zofiowke to moze byc w bledzie gdyz strata na kontrakcie rozliczana byla systematycznie w raportach rocznych w trakcie jego trwania. ENIQ ktore na czas trwania kontraktu wchodzilo w sklad Grupy tez nie znalazlo sie tam w tym czasie przypadkiem. No i pamietajmy o aneksie na +20 mln ktory widoczny bedzie dopiero w raporcie za rok 2018. Tak to widze i to tylko moja opnia... Pozdrawiam posiadaczy akcji ENI.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS -0,22% 0,92 2019-08-23 16:18:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.