Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,18 zł , zmiana od tamtej pory: 23,73%

Re: Wyniki za 2 kwartał będą słabe

Zgłoś do moderatora
Jaro czy ty jesteś jakiś upośledzony?Ja do niczego nikogo nie namawiam mówię tylko jak będzie co nie zmienia faktu ze warto mieć te spółkę w portfelu ale jeszcze nie teraz.Myśle ze za około dwa miechy dopiero zacznie się coś pozytywnego z kursem dziać.Po wynikach za 2 kwartał które będą słabe a przed końcem roku kiedy wiele rzeczy się wyprostuje i zacznie napływać kasa.Moim zdaniem od października można śmiało brać choć nie gwarantuje ze nie nastąpi to szybciej.Bacznie obserwować informacje,zlecenia i wchodzić.Ja napewno tak zrobie.I nie porównuj mnie do starego dekla bo ja nie wyzywam głównego właściciela i nie pisze bzdur wyssanych z palca pod różnymi nickami.Spółka raczej da zarobic każdemu kto wejdzie po tych cenach a ruch wzrostowy moim
Zdaniem zacznie się za niedługi okres czasu do tego czasu najprawdopodobniej boczniak z tendencja obsuwy wynikający z martwego okresu informacyjnego nieciekawych wyników za 2 kwartał oraz sypacza który widząc ze nie ma popytu będzie lekko zaniżał.W zleceniach na interi znowu na sprzedaż multum 2000 na różnych poziomach + te wystawiane na bieżąco w czasie sesji.Miałem zysk to pusciłem krótka piłka.Wrócę tu napewno.Kasa leży na boku i czeka.Żadnego peugota nie kupiłem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -1,35% 1,46 2021-10-22 17:00:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.