Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,83 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Wyniki za 1 kw pokazały że daliscie sie wyleszczyc na wezwaniu.

Zgłoś do moderatora
ja nie oddalem w wezwaniu ale dopiero w drodze przymusowego wykupu - nie mialem wyjscia. gdyby drobni nie oddali za 3.85 to Fortum nie mialoby 80% akcji i DUON bylby wciaz na gieldzie. dziwie sie, ze ta cena sprzedazy bylaby dla wiekszosci atrakcyjna skoro spolka wchodzi na trend wzrostowy (po wieleloletnich spadkach). ale nie ma sie co rozczulac ... w tym roku DUON chodzilby juz powyzej 4 zlotych a moze gdyby rynek pozwolil po 5 zl.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DUON 0,26% 3,83 2016-04-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.