Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,19 zł , zmiana od tamtej pory: -78,15%

Re: wyniki tak dobre, ze az -7,5% na liczniku

Zgłoś do moderatora
według mnie papier się zbiera do ruchu. Widać skoczków z lewej strony, zabiorą podaż na 1.2 i niżej a potem cofają się na niższe poziomy w oczekiwaniu, że ktoś rzuci lub dołoży zlecenia na 1.2.

Przy tym poziomie sprzedaży i mniejszej powierzchni rdr ten wzrost marż musi pomóc biznesowi mocno dzięki usd pln i po części eurpln. Sam dolar poprawił marże masakrycznie w całej branży, także i tutaj prezes o tym mówi.

wycena śmieszna bo niecałe 40mln, ruch się należy i początki tego widać, jak rozbiorą 1.25- 1.3 to powinno przyspieszyć. Daję na to kilka dni - do końca tygodnia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN 0,00% 0,26 2020-02-18 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.