Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,25 zł , zmiana od tamtej pory: 172,00%

Re: wyniki II kw - 20 mln zł gotówki

Zgłoś do moderatora
wycena tej spółki jest najbardziej idiotyczna na całej giełdzie. I jeszcze te notowania raz w tygodniu. Debilizm do kwadratu.
Wartość jest 5 razy wyższa.Powninni wycofać to z giełdy jak nie chcą albo nie umieją z niej korzystać. Skupić akcje i skończyć tą żenadę. Ta cena 6 zł +_2 trwa już 5 dobrych lat i ja sie pytam po co. Po co oni ponoszą koszty giełdowe. Nie umieją nawet wyjaśnić tych 10% zdublowanych Chmielewskiego i Seka. Pała z zarządzania!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EONET -2,30% 17,00 2021-05-12 12:18:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.