Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,90 zł , zmiana od tamtej pory: -51,53%

Re: wyniki i dywidenda

Zgłoś do moderatora
Nie wiem jak wyliczyłeś te 68 groszy, takiej kwoty nie będzie, na wysokość dywidendy patrzysz tylko i wyłącznie na raport jednostkowy i tutaj masz zysk 3,108 mln czyli 62 grosze na akcje a na kapitale zapasowym jest już tylko 0,167 mln czyli 3 grosze co może dać maksymalną dywidendę 65 grosze. Ale zauważ że nie mają tyle pieniędzy na koniec roku bo tylko jest 3,038 co daje 60 groszy na akcję i taka może być maksymalna dywidenda w tym roku (więcej nie uzbierają).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTAX -1,38% 2,86 2021-01-15 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.