Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,00 zł , zmiana od tamtej pory: -10,78%

Re: WYNIKI .19ZŁ ZYSKU NA AKCJĘ.!!! A WY SPICIE LENIE ....

Zgłoś do moderatora
Wyprzedali wczoraj i dziś ci, którzy liczyli na rajd po znanych już wcześniej wynikach. Za nimi poszli ci, którzy są przekonani, że wyniki za 2021 są niepowtarzalne. I faktycznie trudno będzie o kontynuację trendu na surowcach czy o boom w branży. Z drugiej strony spółka rozbudowała moce produkcyjne, stąd powrót do wyników z poprzednich lat nie nastąpi. Moim zdaniem kolejne lata to zyski w przedziale 10-12 zł na akcję. Mało?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MFO 1,79% 45,50 2022-05-26 15:10:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.