Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,54 zł , zmiana od tamtej pory: -25,23%

Re: wyniki 1 kwartal

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-05-16 o godz. 18:39 ~Byle-cwaniak napisał(a):
> Ktoś rozumie te wyniki? Jak można dopuścić kolejny kwartał z rzędu do straty w Polsce na poziomie ebitda 20%

Ja się poważnie zastanawiam czy oni masłem i serami handlują...
Popatrzcie jeszcze na porządek obrad WZA:
w jednym punkcie (chyba 5 pisze z pamięci) jest propozycja skupu akcji, a w kolejnym emisja nowych z wyłączeniem prawa poboru - jeżeli gogle translator mi dobrze przetłumaczył.
5. Authorisation of the Board of Directors to repurchase shares (voting item).
6. Delegation powers relating to the issue of shares:
a. delegation to the Board of Directors of the power to resolve to issue shares and/or to grant rights to subscribe for shares (voting item); and
b. delegation to the Board of Directors of the power to resolve to restrict or exclude pre-emptive rights (voting item).
Fajnie by było jakby ktoś bardziej biegły wyjaśnił nam z czego się biorą te straty.
Pozdrawiam, D.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILKILAND 21,21% 0,40 2019-06-14 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.