Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,78 zł , zmiana od tamtej pory: 30,98%
niżej,co nie co, o kreatywnej księgowości,jak dobrze rozumiem,gdyby nie kolejny zaksięgowany "okazjonalny zysk z nabycia Lotosu",to wielki,złożony z 4 firm Orlen zarobił jedynie 2 mld w II kw 23',czyli ponad 4x mniej niz w I kw

https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/orlen-lotos-lotos-zostal-sprzedany-7305526

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 0,44% 11,50 2024-02-23 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.