Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,74 zł , zmiana od tamtej pory: 33,30%
PLan jest oczywisty i realizowany konsekwentnie od 1 wezwania nawet zmienili prawo zeby realizowac go bez wiekszych problemow Teraz trzymaja cene smiesznie nisko i wydaje sie to nielogicznie bo im nizej cena tym wiecej z nas bedzie odbierac im akcje Tylko jesli przyjmiemy ze przez ten czas sternik zebral barzo duzo akcji i nie ma dla niego zadnego znaczenia ze straci jakas ich czesc Traci i tym sie nie przejmuje Przy takiej cenie rowniez my nic nie ryzykujemy Ja mam nadzieje ze pod koniec nastepnego tygodnia tez przystapie do wiekszych zakupow Trzymajmy sie glownego bo on swoim dzialaniem pokazal ze kto idzie z nim to wygrywa -bardzo ladnie pokazal to na lotosie Mowie wam jeszcze bedzie PIEKNIE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -2,10% 11,65 2024-02-22 12:07:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.