Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,14 zł , zmiana od tamtej pory: 42,51%

Re: Wyniki!

Zgłoś do moderatora
Mówiąc o dobrych wieściach, które niedługo się pojawią raczej bym przyjął perspektywę kilku lub kilkunastu tygodni. Chociaż byłaby to bardzo miła niespodzianka pod choinkę. Czekamy już długo na przełom, ale giełda jest dla cierpliwych. Wytrwałości życzę, a zarobek będzie trudno pomieścić na saniach św. Mikołaja!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMORSOL -0,67% 5,90 2022-05-20 14:24:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.