Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,10 zł , zmiana od tamtej pory: -41,26%
Dnia 2021-04-12 o godz. 21:07 ~Stefan napisał(a):
> Cóż tu dodać.. Koń jaki jest, każdy widzi..
> Nawet spotkania z przedstawicielami FDA w ramach rozwoju projektu 1-mna nie zrobili chociaż kasa na przygotowanie dokumentacji utonęła.. Jak kamień w wodę. Największym jak dotąd sukcesem Pana Prezesa jest bycie prezesem. Największe brawa dla Zarządu należą się za wuja (nawet jeśli produkuje się charytatywnie;-))

Pięknie!
- kolejne 7.000.000 PLN wyprane
Jaka jest właściwie wk akcji?!?
... charytatywnie??? - pierwszy hakowy??? - nie sądzę :):):)
  • wyniki Autor: ~Stefan
  • Re: wyniki Autor: ~Sputnik
  • Re: wyniki Autor: ~Stefan
  • Re: wyniki Autor: ~Sputnik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 2,52% 6,52 2022-05-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.