Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,05 zł , zmiana od tamtej pory: 16,34%
nie zapominajcie o ogromnym zadłużeniu Harper siegajacym ponad 200 mln zł a i maszyne pewnie kupili na kredyt, kto odda te długi jak pandemia się skończy.
  • Wyniki Autor: ~BN0
  • Re: Wyniki Autor: ~amento
  • Re: Wyniki Autor: ~Harpun
  • Re: Wyniki Autor: ~harper
  • Re: Wyniki Autor: ~Harpun

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HARPER -11,76% 21,00 2020-10-21 17:04:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.