Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,22 zł , zmiana od tamtej pory: -14,31%

Re: wynik netto 1.8mln zł pod emisję, a zadłużenie wzrosło o 10 mln zł.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-12 o godz. 09:04 ~asdfg napisał(a):
> Zysk netto za QR1 wzrósł do 1.8mln zł. W tym czasie zadłużenie krótkoterminowe wzrosło aż o 8.3 mln zł. Zadłużenie długoterminowe też wzrosło, a WK prawie nie zmieniła się.
>
> Coś z tymi zyskami z OZE jest chyba nie do końca tak, firmy takie jak Columbus, Sunex i inni zadłużają się z kwartału na kwartał, tylko po to, aby po kosztach wyszarpnąć jak największy kawałek rynku. Columbus przy tej polityce niedługo będzie bankrutem, Sunex emituje nowe akcje, żeby związać koniec z końcem. Za parę lat pewnie następna emisja i jakoś to będzie.

co za bzdury, aż sie komentowac tego nie chce

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNEX -0,19% 5,33 2021-07-26 16:49:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.