Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,00 zł , zmiana od tamtej pory: -19,75%
Wskaźnik ev / ebit czyli wartości przedsiębiorstwa do zysku operacyjnego mówi sam za siebie. Ta spółka nie zarabia praktycznie w ogóle na działalności operacyjnej i chyba nie potrafi tego robić.

Średnia sektorowa 9,12. Wskaźnik gif: - 8014,80 (MINUS OSIEM TYSIĘCY CZTERNAŚCIE PRZECINEK OSIEMDZIESIĄT) !!!!

!!!!!!!!

Może pora się przebranżowić bo wychodzi na to że to nie jest spółka gamingowa.
  • wymyk Autor: ~pki
  • Re: wymyk Autor: ~orio

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR -0,93% 6,42 2022-07-05 10:33:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.