Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,00 zł , zmiana od tamtej pory: -91,29%

Re: Wyjasnienie przeniesienia spolki do NC Alert

Zgłoś do moderatora
Sama GPW rozróżnia emitenta i grupę kapitałową emitenta, czyli pisząc o emitencie chodzi im o konkretna spółkę, spółkę jako podmiot prawny, który wyemitował papiery wartościowe. Interpretacja narzuca Regulamin ASO i ustawa o ofercie, wiec sprawozdanie jednostkowe musimy brać pod uwagę, bo skonsolidowane dotyczy grupy kapitałowej, a wiec czegoś innego.
Dla mnie błąd jest po stronie giełdy, tylko pytanie czy się przyznają czy będą lawirować w interpretacjach jak opisuje Zorro...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INFOSCAN -3,22% 0,87 2020-09-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.