Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,00 zł , zmiana od tamtej pory: -91,29%

Re: Wyjasnienie przeniesienia spolki do NC Alert

Zgłoś do moderatora
Moim zdaniem spółka bardziej lub mniej świadomie spieprzyła sprawę. Wątpię w niedopatrzenie GPW. W grę może wchodzić różna interpretacja przepisów (jak to często ma miejsce).
Widzę dwie możliwości:
1). Liczyli się z możliwością zakwalifikowania Infoscanu do NC Alert, ale zbagatelizowali sprawę. Być może ich "doradca" przyczynił się do tego upewniając ich w przekonaniu, że nic takiego się nie stanie. Sądzili, że może dojdzie do spadku o 5-10%.
2). Możliwe, że liczyli, że do tego czasu zgodę FDA będą mieć w kieszeni i ewentualne przeniesienie do NC Alert w kontekście perspektyw sprzedaży w USA nie będzie mieć większego znaczenia i akcjonariusze nie przejmą się tym faktem za bardzo wierząc w nadchodzące sukcesy

Tak czy śmak są to jedynie moje domysły. Mam nadzieję, że prawdę dotyczącą GPW poznamy w najbliższym raporcie. Nowości na temat decyzji FDA się nie spodziewam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INFOSCAN -3,22% 0,87 2020-09-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.