Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  80,98 zł , zmiana od tamtej pory: 5,61%

Re: wyiwad z prezesem Obajtkiem w tvpinfo

Zgłoś do moderatora
Co to ma być ? Prezes spółki akcyjnej mówi długo o polskiej gospodarce ale ani razu nie wspomniał o interesie akcjonariuszy tej spółki ! Między wierszami prezes daje do zrozumienia, że pod hasłem "interes polskiej gospodarki" rozumie partyjne polecenie umacniania wpływów i kontroli nad wszystkim co się da. Co na to rada nadzorcza, należy się tutaj natychmiastowa dymisja. Orlen nike jest państwowy, Skarb Państwa ma mniejszościowy udział.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKNORLEN 0,05% 85,52 2020-01-24 17:03:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.