Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,48 zł , zmiana od tamtej pory: -38,14%

Re: Wyczytuje z wykresu ze papier bedzie przez miesiac chodzil miedzy..

Zgłoś do moderatora
Zakonczylem tymczasowo przygode z MVP. Glownie z powodu moim zdaniem innej, lepszej okazji. Na maila dostalem oferte z nowego osiedla na Mokotowie. 5 mieszkan w przedsprzedazy w specjalnej cenie dla klientow ktorzy zostawili dane przy innych inwestycjach. Takze ruszaja ze sprzedaza, najwyzszy czas, bo oferta i sprzedaz w I kw. skromnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MARVIPOL 2,73% 3,39 2020-04-07 16:13:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.