Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,80 zł , zmiana od tamtej pory: -17,10%

Re: Wyczuwam tu piekna katastrofe

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-21 o godz. 09:03 ~xxx napisał(a):
> co najmniej,śmieć i ścierwo od kilku lat to samo do wiosny podbitka i tak do jesieni. Później znowu podbitka. Analizy nie mają sensu.
> Czekać na około 25zł ...

Przypuszczam że w tym roku aż tak nisko nie zejdziemy. Jeśli powtórzy się scenariusz z zeszłego roku to przypuszczam że 27-28 zł to jest poziom przy którym uruchomi się większy popyt. Ale to zależy jak dynamiczne spadki będą przez okres wakacji. Może się okazać również że nie zejdziemy poniżej 30zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY -4,04% 28,02 2021-09-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.