Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,78 zł , zmiana od tamtej pory: -19,51%

Re: Wyczuwam tu piekna katastrofe

Zgłoś do moderatora
Moim zdaniem bedzie szlo podpompowanie kursu pod dystrybucje akcji i powieszenie na haku optymistow.
Ale zobaczymy jak bedzie. Ja kupowalem ponizej 25 i wtedy pelno bylo lamenciarzy mowiacych ze zaraz beda po 10 przez rosnace ceny gazu.
Ja swoj pakiet sprzedalem. Jak czyram forum to teraz wysypalo hurra-optymistami ktorzy czekaja na 50pln przy naprawde wysokich cenach gazu. Moze tak byc ale to juz nie bedzie wynikalo z fundamentow tylko z innych czynnikow. Bedzie ciekawie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY 0,00% 28,80 2021-09-24 17:02:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.